O projektu Kontakt


O PROJEKTU

Flákači, kteří berou velké peníze za nic, v hlavě mají jen tetování a užívají si bezstarostný život. V tomto nelichotivém duchu bývají charakterizováni fotbalisté na různých diskuzích a obecně mezi lidmi. 

Autor těchto stránek nabyl při své novinářské činnosti jiné zkušenosti.

V tvrdém prostředí dnešního profesionálního sportu poznal spoustu hráčů, kteří jsou naprosto běžnými lidmi, kteří mají zdravý charakter a dobré srdce. Spoustu hráčů, kteří pokaždé myslí na své rodiny a řeší trable jako kdokoliv jiný. Spoustu hráčů, kteří mají rozhled od sportu přes politiku až po knihy. Spoustu hráčů, kteří do své práce vkládají mimořádné úsilí a zaslouží si respekt.

Tito sportovci nemohou za to, jaké finanční šílenství a s tím spojené poměry fotbal zasáhly. Věnují se tomu, co je baví a bojují za splnění svých snů. Tak jako lidé v jakýchkoliv jiných oborech. Na této cestě prokazují silné morální vlastnosti.

Na tomto základě vznikl projekt „Fotbalisté Exkluzivně“. Místo zde mají hráči, jejichž příběhy jsou založené na pevné vůli, charakteru a píli. Tím lze předávat obohacení a správnou inspiraci.

Nechejme tyto hráče mluvit. Nechejme je formulovat jejich myšlenky bez zbytečných, senzacechtivých otázek.

Čekají na Vás poutavá povídání o fotbale, fotbalovém životě a osobních zajímavostech. To vše v originálním podání samotných hráčů.

Při zprostředkování těchto příběhů si zakládáme na lidskosti, poctivosti a kvalitě.

O ZAKLADATELI

Iniciátorem stránek je bývalý sportovní novinář Jan Šmíd, který se neztotožnil s poměry práce v médiích a po téměř tříleté zkušenosti se vydal na novou cestu za svými sny. Autor myslí pozitivně a hledá inspirativní příklady. Tvorbu zaměřuje na základě znalostí na sféru fotbalu a psaní se nyní věnuje jen jako svému koníčku. Přesto chce svou vnitřní motivací, láskou a zápalem vybudovat nejlepší fotbalový web v Česku. Web, který bude obohacovat a inspirovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace