O projektu Kontakt


Vlastimil Daníček slavil se Slováckem důležitou výhru

neděle, 18. 2. 2018 10:00 images/clanky/vlastimil-danicek-slavil-se-slovackem-dulezitou-vyhru-24.jpg

Při absenci Veliče Šumulikoského vedl fotbalisty 1. FC Slovácko do důležité bitvy jako kapitán. A obětavý středopolař Vlastimil Daníček mohl mít z výkonu svého týmu na ostravském Baníku radost: Slovácko v záchranářském souboji zvítězilo 2:1 a v 17. kole HET ligy si polepšilo na 13. příčku. 

Šestadvacetiletý bojovník na hřišti strávil celých devadesát minut a na cenné výhře se podílel spolehlivým výkonem. Níže si můžete přečíst jeho komentář k utkání.


„Bylo to klasické první kolo po zimní pauze. Velmi těžký terén, žádný z týmů nechtěl první inkasovat, a tak utrpěla fotbalovost. Převládala jednoduchost a pro oko diváka to byl náročný zápas. Po vstřelené brance jsme další průběh zvládli výborně takticky - chvíli jsme si slezli a nechali soupeře vymýšlet, chvíli jsme presovali celé hřiště. Byli jsme dobře takticky připraveni a vyšlo nám to. 

Fanoušci obou týmů udělali skvělou atmosféru a občas byl problém s komunikací na hřišti :-) Ale to je dobře, protože v bouřlivé atmosféře se dokáže člověk vyhecovat i ve chvílích, kdy musí kousat poslední minuty zápasu. Byl to můj první zápas na stadionu ve Vítkovicích a jsem velmi rád, že vítězný a že jsme nechali Baník pod sebou v tabulce.“

Další články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace