O projektu Kontakt


Vlastimil Daníček rozhodl zápas s Bohemians!

neděle, 11. 3. 2018 10:00 images/clanky/vlastimil-danicek-pomohl-slovacku-v-boji-o-zachranu!-rozhodl-zapas-s-bohemians-26.jpg

Záložník Slovácka Vlastimil Daníček zaznamenal další nádherný moment své kariéry! Běžela 79. minuta důležitého utkání s Bohemians 1905, na těžkém terénu to byl především boj, když se k míči dostal tento hráč s číslem 28 a halfvolejem vymetl růžek Fryštákovy brány. 

Jak symbolický to byl okamžik: kapitán a srdcař Slovácka vystřelil mužstvu v boji o záchranu výhru 1:0 a velecenné tři body. „Trefil jsem míč nártem do protipohybu gólmana. Přesně tak jsem to chtěl udělat,“ radoval se.

Šestadvacetiletý fotbalista již poněkolikáté pomohl klubu svého srdce v zapeklité situaci. Nicméně spásu z pozice kapitána si nyní nepřipouštěl. „Je to jedno, jestli rozhodnu v roli kapitána nebo v jiné. Jsem prostě rád, že jsem dal vítězný gól,“ pronesl.

Pro Daníčka to byla další odměna za tvrdou práci, kterou ve fotbale projevuje. Pryč jsou časy, kdy platil „jen“ za bojovníka a řadového ligového hráče. Dnes je stěžejním článkem Slovácka a zdobí jej i dobrá technika, což odrážejí čím dál pěknější góly. Je otázka, čeho se od něj ještě dočkáme. Že by příště trefa nůžkama do šibenice?

„Nůžky neumím, bojím se o záda. Na rovinu říkám, že nůžky vám neukážu,“ zareagoval se smíchem.

Diváci, a zejména fanoušci Slovácka, jistě prominou. Hlavně když nadále uvidí, jak se fyzicky nadupaný fotbalista na hřišti vydává ze všech sil a do hry vnáší své nadšení.   

 

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ

„Čekal jsem, že to bude o jedné brance, protože Bohemka má takové výsledky prakticky pořád. A hlavně terén nenahrával šancím a gólům. Všichni viděli, že fotbal nebyl ke koukání a museli pochopit, že terén byl hrozný. Oba týmy hrály jednoduše, dávaly balony dopředu a tam se je snažily udržet a něco vymyslet. Body jsou pro nás cenné.“
 

Úvodní foto: 1. FC Slovácko (odkaz zde)

Další články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace