O projektu Kontakt


Vítejte na webu FOTBALISTÉ EXKLUZIVNĚ

pátek, 3. 11. 2017 11:00 images/clanky/vitejte-na-webu-fotbaliste-exkluzivne-5.jpg

Milí přátelé,

jsme velmi potěšení, že vás můžeme přivítat na zbrusu novém webu FOTBALISTÉ EXKLUZIVNĚ. Myšlenka na projekt vznikla loni v létě a i přes některé těžkosti se ji podařilo přenést do praxe.

Nyní se dostáváme do druhé fáze, pro nás klíčové. Rádi bychom, abyste si na naše stránky našli cestu, odcházeli spokojení a se zájmem se zase vraceli. V tomto úsilí budeme pozitivní, seriózní, netradiční a hlavně chceme být obohacující a inspirativní. 

A na co se vlastně můžete těšit? Jak již název napovídá, gró budou tvořit fotbalisté v jedinečném podání. Hráči se budou na obsahu sami podílet, do detailu vás provedou sportovní cestou a také poznáte, jaké jsou osobnosti mimo hřiště.

Poslání webu FOTBALISTÉ EXKLUZIVNĚ je přitom ryze sportovní a lidské. Ke spolupráci jsou vybíráni hráči, kteří kráčí za svými sny s pokorou, vůlí a pílí. Dnešní společnost si těchto ukazatelů přestává všímat, takže nebude na škodu je opět trochu povznést.

Věříme, že najdeme příznivce se stejným životním přístupem.

Těší se na vás

Fotbalisté Exkluzivně

Další články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace