O projektu Kontakt


Tým Fotbalisté Exkluzivně rozšířil Vlastimil Daníček

úterý, 23. 1. 2018 18:00 images/clanky/tym-fotbaliste-exkluzivne-rozsiril-vlastimil-danicek-19.jpg

Milí čtenáři,

s potěšením vás informujeme o tom, že do týmu FOTBALISTÉ EXKLUZIVNĚ přibyla nová posila! S návrhem na spolupráci souhlasil obětavý záložník 1. FC Slovácko Vlastimil Daníček, který zde bude předávat své zkušenosti z fotbalového života a své zážitky. Mimo to budete moci detailně sledovat jeho další průběh kariéry.

„Rozjíždí se něco nového a jsem rád, že se na tom mohu podílet,“ poznamenal potěšený fotbalista.    

Vlastimil Daníček je prototypem skutečného fotbalového srdcaře. Svůj sport zbožňuje a věnuje mu maximální úsilí. Díky tomu se z podceňovaného hráče vypracoval v nedílnou součást ligového týmu a na kontě má už 135 startů. Charakteristická je pro něj bojovnost, vítězná mentalita a často ovládá statistiky související s fyzickým fondem. Svou pílí je tím nejlepším vzorem pro mladé fotbalisty.

V letošní sezoně hraje šestadvacetiletý středopolař již osmým rokem první ligu za 1. FC Slovácko. V nejvyšší soutěži doposud vstřelil devět branek. Jeho snem je zahrát si v evropských pohárech.

Celou vizitku Vlastimila Daníčka si můžete prohlédnout zde.

 

Úvodní foto: Jan Zahnaš

Další články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace