O projektu Kontakt


Tomáš Čelůstka bude na jaře působit v Pardubicích

středa, 7. 2. 2018 09:00 images/clanky/tomas-celustka-bude-na-jare-pusobit-v-pardubicich-23.jpg

Po třech a půl letech mění šestadvacetiletý obránce Tomáš Čelůstka dres. Z Opavy míří do konce sezony na hostování do Pardubic, kde uspěl na testech. 

Na kapitolu v pátém celku Fotbalové národní ligy, jenž na vedoucí Opavu ztrácí po podzimní části jen tři body, se zlínský rodák těší. Celé jeho vyjádření si můžete přečíst níže.

„Jsem velice rád, že mohu v Pardubicích strávit jarní část sezony. Spoluhráči mě zde mile přivítali a hned vzali mezi sebe. Jsem za tento kolektiv rád, kluci mi pomáhají, když něco potřebuji. Jsou výborní. Chtěl bych poděkovat vedení FK Pardubice, které o mé služby stálo, a také Opavě, která mi dala možnost na hostování odejít. Přál bych si, abychom v jarní části sezóny předváděli kvalitní týmový fotbal a navázali tak na úspěšnou podzimní část Pardubic.“

V Opavě Tomáš Čelůstka odehrál 82 druholigových zápasů a vstřelil jeden gól. Největšího úspěchu dosáhl loni, když se s mužstvem probojoval až do květnového finále českého poháru.

Další články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace