O projektu Kontakt


V pilotní verzi se představí čtyři fotbalisté

pátek, 3. 11. 2017 12:00 images/clanky/startuje-pilotni-verze-7.jpg

Pilotní verze webu FOTBALISTÉ EXKLUZIVNĚ startuje se čtyřmi hráči, kteří vstřícně přijali možnost podílet se na obsahu. Vyprávět vám budou brankář Zdeněk Zlámal, obránce Tomáš Čelůstka a útočníci Lukáš Železník s Tomášem Poznarem.

„Se spoluprací jsem souhlasil, protože si myslím, že projekt má smysl. Vznikla výborná myšlenka přiblížit lidem, co obnáší život fotbalisty a obohatit je o zajímavosti o hráčích,“ vysvětlil například Tomáš Čelůstka.

Právě šestadvacetiletý bek je důkazem, že web není primárně určen pro hvězdy a populární fotbalisty. Místo zde mají i „bezejmenní“ hráči, kteří se rvou s překážkami a snaží se dostat na nejvyšší úroveň. Tomáš Čelůstka, brácha slavnějšího Ondřeje Čelůstky, nahrazuje talent tvrdou dřinou a momentálně je členem druholigové Opavy.

Dvaatřicetiletého brankáře Zdeňka Zlámala naopak není potřeba dlouze představovat, avšak ani jeho kariéra se neobešla bez strastiplných momentů. Před třemi lety mu doktoři prorokovali, že po vážném zranění kolena už nebude hrát vrcholový fotbal. O tom nechtěl rodák z Přerova ani slyšet a silou vůle se do brány vrátil. Odměnou mu byl gól, který vstřelil na Dukle jako první brankář v české lize ze hry. Aktuálně hájí svatyni zlínského Fastavu.

Dosti podobné jsou osudy útočníků Lukáše Železníka a Tomáše Poznara. Vychoval je Zlín a oba dlouho bojovali ve druhé lize. Jejich kariéra dostala nový rozměr s postupem ševců do nejvyšší soutěže. V ní vytvořili obávané duo a vysloužili si angažmá ve Slavii, respektive v Plzni. Následující období rodákům ze Zlína nepřineslo nejšťastnější chvíle, ale jako správní sportovci srdnatě usilují o návrat na výsluní. Lukáš Železník opět ve Zlíně, Tomáš Poznar na hostování v Ostravě.

Kompletní příběhy hráčů najdete postupně na webu. Už teď si však můžete v záložce HRÁČI prostudovat jejich bohaté vizitky.

Navíc budou přibývat nové, protože dotahujeme jednání o spolupráci s dalšími fotbalisty :-)

Přejeme vám příjemnou zábavu.

Další články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace