O projektu Kontakt


Report: Paráda s Celticem! Zlámala nadchla atmosféra

sobota, 11. 8. 2018 18:00 images/clanky/report-parada-s-celticem!-zlamala-nadchla-kulisa-71.jpg

Brankář Hearts Zdeněk Zlámal prožil pohádkovou premiéru ve skotské lize před domácím publikem, když s týmem zdolal slavný Celtic 1:0! Duel před téměř dvaceti tisíci diváky rozhodl v 56. minutě útočník Kyle Lafferty (na snímku vpravo).

Odchovanec Hulína ihned po utkání zaslal pro stránky Fotbalisté Exkluzivně krátký ohlas, takže si můžete přečíst jeho bezprostřední dojmy :-)


„Ze zápasu s Celticem musím zmínit hlavně atmosféru, protože ta byla úžasná! A jak dal Lafferty gól, tak jsem myslel, že stadion spadne... To bylo haló :-)

Celkově mám jen ty nejlepší dojmy, vyhrát 1:0 nad Celticem je prostě super :-) Hráli jsme výborně, obrana pracovala na jedničku, takže jsem opravdu moc spokojený. 

Ze dvou zápasů máme šest bodů, což je taky pozitivní. Zatím je to fajn, ale sezona bude ještě strašně dlouhá, takže dnes si vítězství užijeme a pak budeme zase dál, v klidu pracovat :-)“

Další články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace