O projektu Kontakt


Report: Čelůstka si okořenil krásné derby asistencí

neděle, 19. 8. 2018 14:00 images/clanky/report-celustka-si-okorenil-krasne-derby-asistenci-75.jpg

První východočeské derby, které zažil při jarním hostování v Pardubicích s Hradcem Králové, dopadlo nevalně (0:1). To druhé už ale mělo parametry dokonalosti. 

Obránce Tomáš Čelůstka, nyní už kmenový hráč Pardubic, si v sobotu vychutnal vítězství 4:0 nad Chrudimí, na kterém se podílel asistencí.

Po povedeném utkání se zlínský rodák podělil o své pocity, postřehy a také zhodnotil, jak je spokojený v Pardubicích po letním přestupu :-)


„Pocity po včerejším derby jsou nádherné. Přišla spousta lidí, za což jsme byli strašně rádi, protože domácí návštěvy nebývají až tak početné. Plná Vinice byla skvělá. A přijelo i hodně fanoušků z Chrudimi, takže derby mělo skutečně všechno. Náboj byl jak v hledišti, tak na hřišti, kde se hodně jiskřilo. 

My jsme moc rádi, že jsme utkání zvládli. A ještě k tomu takovým rozdílem. Myslím si, že nikoho nenapadlo, že v derby, které je pro Pardubáky ještě prestižnější než s Hradcem, protože Chrudim leží jen deset kilometrů od Pardubic, zvítězíme 4:0. Takže dojmy mám opravdu pozitivní.

Také jsem moc rád, že jsem si připsal další asistenci na gól. Po pěti kolech mám statistiku 1+3, což mě těší. Celý tým šlape na jedničku a vstup do sezony můžeme hodnotit pozitivně. Mrzí nás jen prohra v Jihlavě, kde jsme měli tutové šance. Ztráta bodů nás tam mrzí víc než při domácí remíze s Varnsdorfem, protože v tomto zápase nebylo tolik vyložených příležitostí.

Začátek je dobrý a musím říct, že jsem v Pardubicích moc spokojený. Cítím se mezi kluky, trenéry a dalšími lidmi v klubu jako doma, takže se pak cítím opravdu dobře i na hřišti, a myslím, že to jde znát na mé hře. Vnímám, že můžu pomoct týmu v důležitých momentech.

V Pardubicích jsem fakt rád.“
 

Zdroj fotky: FK Pardubice/David Klier

Další články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace