O projektu Kontakt


Oblíbil si stadion SFC. Teď si tam Řezníček plní sen

pátek, 15. 6. 2018 08:00 images/clanky/oblibil-si-stadion-opavy-ted-si-v-klubu-plni-sen-50.jpg

Když vyplňoval vstupní dotazník pro stránky Fotbalisté Exkluzivně, uvedl jako oblíbený stadion ten v Opavě, díky atmosféře. 

Jak je známo, fotbal umí přinést krásné osudy a právě ve zmíněné souvislosti se toho svého dočkal i pětadvacetiletý odchovanec Pardubic Jan Řezníček. Jeho novým domovem se včera stalo, hádejte jaké místo? Ano, správně, opavský stadion, kde sídlí nováček první ligy SFC Opava…

Tím se sympatickému fotbalistovi zároveň plní sen o prvoligovém angažmá. „Vždycky jsem si přál hrát první ligu,“ zopakoval krátce po přestupu. Tento cíl uvedl rovněž v našem úvodním dotazníku.

Jen tak z nebe však vytoužená meta Honzovi nespadla. Do fotbalu vložil své srdce a potykal si s atributem jménem velmi tvrdá práce. Že by za to zasloužená odměna mohla přijít, tomu nasvědčoval už průběh uplynulé sezony Fortuna národní ligy, kdy Honza prožíval své nejúspěšnější období. Nastoupil do všech třiceti utkání a na hřišti přitom chyběl pouhé čtyři minuty! Navíc v roli tvořivého záložníka podával výborné výkony, což korunoval čtyřmi trefami.

Byl to pro tuto chvíli jeho poslední počin v Pardubicích, kde odmala fotbalově vyrůstal. Nyní se bude snažit prokázat kvalitu ve slezském klubu pod vedením náročného kouče Romana Skuhravého, který příchod nové posily kvitoval.

„Snažíme se vytipovávat hráče, kteří z našeho pohledu přerostli druhou ligu, a mají kvalitu do našeho způsobu rozestavení a hry. Tohle oba splňují,“ vysvětlil na klubovém webu SFC Opava, přičemž vítal ještě útočníka Václava Juřenu.

Honzo, přeji hodně štěstí.

 

P.S. Autentický blog Honzy Řezníčka k přestupu přinesu v dohledné době.
 
Úvodní foto: FK Pardubice/Radek Klier

Další články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace