O projektu Kontakt


Nový člen, nová inspirace: Václav Jurečka

pondělí, 9. 7. 2018 16:00 images/clanky/novy-clen-nova-inspirace-vaclav-jurecka-57.jpg

Vážení čtenáři,

s radostí Vám představuji dalšího hráče na stránkách Fotbalisté Exkluzivně, kterým je opavský dříč Václav Jurečka. Můžete se tedy těšit na vyprávění člověka, který pro svůj fotbalový i osobní život může nabídnout spoustu inspirace. 

Na sportovním poli prozatím vyvrcholilo úsilí čtyřiadvacetiletého útočníka v závěru minulé sezony, kdy se s Opavou dočkal vytouženého postupu do nejvyšší soutěže. K velkému úspěchu SFC přispěl šesti góly.

Ještě lépe si opavský odchovanec individuálně vedl v sezoně 2016/2017, kdy ve druhé lize nastřílel devět branek a v domácím poháru se s pěti trefami podělil o titul nejlepšího kanonýra soutěže. Navíc s týmem senzačně dokráčel až do finále, které po boji vyhrál 1:0 Zlín.

Postupné krůčky vpřed Václava Jurečky jsou odrazem jeho obrovské píle a ctižádostivosti. Patří k fotbalistům, kteří navrch podstupují individuální tréninky. Jako vzor má vzhledem k pracovitosti fenomenálního Cristiana Ronalda a pro svou kariéru uvedl jako jednu z met zkusit si zahraniční angažmá.

Vedle fotbalu ale obdivovatel Manchesteru United dbá i na své vzdělání. Studuje na Vysoké škole báňské a rovněž se vzdělává v oblasti návrhů bytů, což zároveň bere jako fajn činnost v momentě, kdy chce na chvíli vypnout od sportovního zápolení.

Další zajímavosti o Václavu Jurečkovi si můžete přečíst ve vizitce zde a od této chvíle se můžete těšit na jeho autentická povídání, ve kterých bude rozvíjet výše napsané a dělit se o své zkušenosti.

My budeme pro změnu sledovat, kam jej píle dále dovede.


CO ŘEKL O PROJEKTU:

„Souhlasil jsem se spoluprací, protože jde o zajímavou možnost prezentovat fotbalový život lidem, kteří mají zájem dozvědět se něco víc z tohoto odvětví.“ 

 

Úvodní foto: archiv Václava Jurečky

Další články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace