O projektu Kontakt


Nová spolupráce: Vyprávět Vám bude Michal Sadílek

pátek, 22. 6. 2018 09:00 images/clanky/nova-spoluprace!-vypravet-vam-bude-michal-sadilek-51.jpg

Milí čtenáři,

provází mě v tento moment velká radost, protože Vám mohu představit jednoho z hráčů, kterého jsem si moc přál přivést na stránky Fotbalisté Exkluzivně. V květnu sice oslavil teprve devatenácté narozeniny, ale už toho zvládl tolik, že při studování jeho úspěchů spotřebujete nějakou tu minutu. Jen namátkou: dvakrát byl vyhlášen nejlepším starším i mladším dorostencem Česka, na EURO do 19 let minulý rok v Gruzii vybojoval s reprezentací bronz a ve stejné věkové kategorii slavil jako kapitán PSV Eindhoven titul nizozemských šampionů. A co je ještě podstatnější, tak to je skutečnost, že má příkladný přístup ke sportu i k životu.

Přátelé, pro to, že část volného času věnuje povídáním z kariéry, abyste mohli načerpat další zajímavé zkušenosti a informace, se rozhodl fotbalista PSV Eindhoven Michal Sadílek (vizitka s dotazníkem zde). Odteď se každý měsíc můžete těšit na zápisky z Nizozemska a místy nebudou chybět ani jiná, samostatná témata.

„Nedělá mi problém přibližovat dění a fungování v profesionálním klubu lidem, kteří nemají možnost do toho nakouknout. Navíc se mi hodně líbí, že projekt Fotbalisté Exkluzivně má za cíl veřejnosti ukázat, že fotbalisté nejsou jenom borci, co umějí něco s míčem. Je v tom dřina, píle, odříkání a mohl bych pokračovat s dalšími charakterními vlastnostmi, které jsou potřeba pro fotbalový úspěch,“ vysvětlil účast v projektu talentovaný záložník.

Na závěr ještě něco ze zákulisí, jak se rodila domluva s odchovancem Slovácka Michalem Sadílkem. Nabídku zapojit se do obsahu stránek přijal bez váhání a na osobní schůzku na stadionu v Uherském Hradišti dorazil v úterý přesně ve smluvený čas 15.20. Ochotně zapózoval před objektivem, radostně se vrhl do prvního povídání a za vše děkoval. Zkrátka profesionál každým coulem.

Věřím, že si jeho vyprávění velmi užijete.

Fotogalerie
Další články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace