O projektu Kontakt


Fantastický Zdeněk Zlámal čaroval na Slavii

pondělí, 2. 4. 2018 20:00 images/clanky/fantasticky-zdenek-zlamal-caroval-na-slavii-30.jpg

Někteří příznivci už mu příliš nevěřili, ale on ukázal svou velikost. Zlínský brankář Zdeněk Zlámal se trpělivou prací dostal zpět do formy a v plné parádě předvedl umění ve 22. kole HET ligy na Slavii. Vystřihl senzační zákroky, zneškodnil i penaltu Milanu Škodovi a ševcům pomohl k cennému vítězství 2:1.

Jeho ohlas pro web Fotbalisté Exkluzivně včetně perličky k penaltě si můžete přečíst níže.


„Nejen já, ale všichni kolegové brankáři mají rádi, když je plný stadion, výborná atmosféra a ještě k tomu se podaří něco chytit. To je vždycky pěkné.

V neděli tomu dali nejkrásnější tečku „Vuky“ s „Ekpim“. Vyhrát takový zápas v nastavení, to mám nejraději a jak se nikdy neraduji před koncem, tak tady jsem se neudržel a emoce propukly naplno.

Trenér Petržela nám říkal, ať si zápas užijeme. Vždycky měl takové nejraději. Myslím, že jsme jej vzali za slovo a že jsme hráli i dobrý fotbal. Měli jsme šance. Na Slavii naopak bylo vidět, že není úplně v pohodě.

Zvládli jsme i druhý poločas u Tribuny Sever. Před zápasem jsem se bavil s Petrem Jiráčkem, aby hlavně vzal jako první stranu u domácího kotle, ať tam na nás Slavia nehraje druhou půlku. Je známá tlakem, který tam umí vyvinout a spousta týmů mu podlehla. Jak už to tak bývá, los jsme samozřejmě prohráli… Zato však vyšel výsledek :-) A Slavia ani až takový tlak neměla.

Co se týče penalty, kterou jsem chytil Milanu Škodovi, tak už při přípravě mi trenér Petržela předal pokyn, abych proti němu skákal doprava. Nevím, jestli vytušil, že Slavia bude kopat penaltu :-) 

Milan Škoda se mě pak po zápase ptal, jak jsem věděl, kam balon půjde, tak jsem mu říkal, že jsme ho měli přečteného. Perlička ale je, že mi sdělil, že doleva ji nekope a kde že jsme to vzali. Říkal jsem mu: Mě se neptej, zeptej se trenéra Petržely :-)“

Další články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace